Jméno |
Příjmení |
Ročník |
Název klubu |
Délka závodu |
Zaplaceno |
Viktorie |
Dočkalová |
2005 |
|
Závod na 5 km |
|
Daniel |
Hájek |
2015 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Jan |
Leibl |
1996 |
|
Závod na 5 km |
|
Tereza |
Dočkalová |
2001 |
|
Závod na 5 km |
|
Vlasta |
Dočkalová |
1979 |
|
Závod na 5 km |
|
Jan |
Stupka |
1995 |
|
Závod na 10 km |
|
Vlasta |
Dočkalová |
1979 |
|
Závod na 5 km |
|
Tomáš |
Přibyl |
1994 |
|
Závod na 5 km |
|
Daniel |
Hájek |
2015 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Jana |
Vyhlidalova |
2022 |
ONy v ONu |
Závod na 10 km |
|
Pavel |
Kubeš |
1976 |
Lily is sailing |
Závod na 10 km |
|
Radka |
Churaňová |
1977 |
Tj Lokomotiva Trutnov |
Závod na 10 km |
|
Miroslav |
Hruška |
1988 |
Benešovský běžecký klub |
Závod na 10 km |
|
Jan |
Tománek |
2006 |
|
Závod na 10 km |
|
Petr |
Šimák |
1985 |
|
Závod na 5 km |
|
Monika |
Křenová |
2000 |
Prostě Běž! |
Závod na 10 km |
|
Bibiana |
Daskalová |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Bibiana |
Daskalová |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Filip |
Mareš |
2013 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Michal |
Belfi |
1993 |
|
Závod na 10 km |
|
Jan |
Pícha |
1982 |
SRTG Praha |
Závod na 10 km |
|
Jaroslav |
Urban |
1984 |
KILPI |
Závod na 10 km |
|
Jaroslava |
Eflerová |
1985 |
SRTG Praha |
Závod na 10 km |
|
Martin |
Hudák |
2020 |
|
Závod na 10 km |
|
Ondřej |
Kysela |
1987 |
Řepunk |
Závod na 5 km |
|
Martina |
Bublová |
1972 |
|
Závod na 5 km |
|
Petr |
Ježek |
1977 |
IAMX |
Závod na 10 km |
|
Kofi |
K. |
1981 |
Fast and Furious |
Závod na 10 km |
|
Zuzana |
Vavrdova |
1989 |
|
Závod na 5 km |
|
Oto |
Eisler |
1974 |
Iceman |
Závod na 5 km |
|
Tomáš |
Kurej |
1989 |
|
Závod na 10 km |
|
Lucie |
Humrová |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Kateřina |
Barvičová |
1987 |
|
Závod na 10 km |
|
Marek |
Iglauer |
1983 |
|
Závod na 5 km |
|
Karel |
Čapek |
2019 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Monika |
Čapková |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Viktor |
Nimmer |
2010 |
Radotin Rebels |
Závod na 5 km |
|
Kelly |
Nimmer |
1973 |
Radotin Rebels |
Závod na 5 km |
|
Mark |
Sandecki |
1982 |
Radotin Rebels |
Závod na 10 km |
|
Iuliia |
Gerasymenko |
1986 |
|
Závod na 5 km |
|
Štěpánka |
Martanová |
1981 |
Fast and Furious Gang |
Závod na 10 km |
|
Marie |
Hrachovcová |
1987 |
Transformers42 |
Závod na 10 km |
|
Alex |
Bambule |
2016 |
Bambule |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Viktor |
Bambule |
2014 |
Bambule |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Jan |
Bábala |
1972 |
|
Závod na 10 km |
|
Radka |
Šimonová |
1972 |
|
Závod na 5 km |
|
Karolina |
Vasickova |
1989 |
|
Závod na 5 km |
|
Jindřich |
Brož |
1987 |
|
Závod na 10 km |
|
Vanessa |
Trnková |
2019 |
JZDH Chyňava |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Denisa |
Pasáková |
2000 |
|
Závod na 10 km |
|
Tomáš |
Burián |
2022 |
Tomáš Rpety |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Marek |
Jiskra |
1971 |
BEST:TIME |
Závod na 5 km |
|
Miriam |
Holendová |
1983 |
Runservice |
Závod na 5 km |
|
Jakub |
Novák |
2000 |
Runservice |
Závod na 5 km |
|
Jiří |
Záruba |
1983 |
Runservice |
Závod na 5 km |
|
Monika |
Udatná |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Pavel |
Mareš |
1986 |
|
Závod na 5 km |
|
Roman |
Novák |
1987 |
M&M holding |
Závod na 10 km |
|
Martina |
Le |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Daniela |
Wogurková |
1972 |
|
Závod na 10 km |
|
Jiří |
Krofta |
1955 |
Štefko Running Team |
Závod na 5 km |
|
Tadeáš |
Kramule |
2012 |
Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora |
Kluci/Holky - 10 - 14 let - 1000 m |
|
Matyáš |
Kramule |
2009 |
Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink Kutná Hora |
Kluci/Holky - 10 - 14 let - 1000 m |
|
Martin |
Kotora |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Lukáš |
Hrudka |
2016 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Lucie |
Feszaniczova |
1976 |
|
Závod na 5 km |
|
Viktorie |
Stavělová |
2017 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Pavlína |
Křapková |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Kristýna |
Lososová |
1995 |
|
Závod na 10 km |
|
Radka |
Burešová |
1988 |
RBU |
Závod na 5 km |
|
Silvie |
Malíková |
1984 |
|
Závod na 10 km |
|
Petr |
Hozman |
1981 |
|
Závod na 5 km |
|
Daniel |
Polák |
2016 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Kateřina |
Šafratová |
1995 |
|
Závod na 10 km |
|
Denisa |
Raticová |
1992 |
|
Závod na 5 km |
|
Rostislav |
Jaroš |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Kateřina |
Černá |
1967 |
|
Závod na 5 km |
|
Lukáš |
Mládek |
1994 |
CoToJe Tým |
Závod na 10 km |
|
Iveta |
Hladíková |
1979 |
|
Závod na 5 km |
|
Miluše |
Hladíková |
1983 |
|
Závod na 5 km |
|
Oliver |
Pokorný |
2017 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Jan |
Čuchal |
1989 |
|
Závod na 5 km |
|
Andrea |
Vaňková |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Andrea |
Malínská |
1973 |
Crossfit Beroun |
Závod na 10 km |
|
David |
Vaněk |
1990 |
Swoboda Pteam Jihlava |
Závod na 10 km |
|
Aneta |
Raticová |
1989 |
|
Závod na 5 km |
|
Petr |
Beneš |
1984 |
|
Závod na 10 km |
|
Miroslav |
Veselý |
1987 |
|
Závod na 5 km |
|
Kamila |
Hájková |
1986 |
|
Závod na 5 km |
|
Tereza |
Abrahamová |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Kamila |
Bartíková |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Jaroslav |
Vybiral |
1980 |
|
Závod na 5 km |
|
Věra |
Hladíková |
1977 |
|
Závod na 5 km |
|
Michaela |
Loučková |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Daniela |
Pečinková |
1991 |
Crossfit Beroun |
Závod na 10 km |
|
Peter |
Szuma |
2015 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Peter |
Szuma |
1975 |
|
Závod na 5 km |
|
Jiří |
Richter |
1981 |
OCR Rebelové |
Závod na 5 km |
|
Lucie |
Hánová |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Jan |
Trnka |
1986 |
JSDH Chyňava |
Závod na 5 km |
|
Miroslava |
Kohutková |
1964 |
Ostravské běhničky |
Závod na 5 km |
|
Lenka |
Yonová |
1988 |
|
Závod na 10 km |
|
Jan |
Zukal |
1990 |
|
Závod na 10 km |
|
Marie |
Zvárová |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Milan |
Bialek |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Marie |
Bialková |
1994 |
|
Závod na 5 km |
|
Petra |
Švecová |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Adam |
Bílek |
2014 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Ramia |
Saydiova |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Josef |
Bílek |
1987 |
|
Závod na 5 km |
|
Markéta |
Čermáková |
1980 |
|
Závod na 10 km |
|
Matouš |
Forman |
1990 |
|
Závod na 5 km |
|
Milan |
Červenka |
1967 |
TJ Dynamo Pardubice |
Závod na 10 km |
|
Hana |
Čochnařova |
2015 |
Kralupy nad Vltavou |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Lubos |
Lnenicka |
1986 |
|
Závod na 5 km |
|
Tomáš |
Lalák |
1976 |
Jeden strom |
Závod na 10 km |
|
Patrik |
Racek |
1992 |
|
Závod na 10 km |
|
Kateřina |
Skřebská |
1979 |
|
Závod na 10 km |
|
Monika |
Mandová |
1983 |
|
Závod na 10 km |
|
Josef |
Buryán |
2015 |
OCR Čelákovice |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Josef |
Buryán |
1977 |
OCR Čelákovice |
Závod na 10 km |
|
Natálie |
Křenková |
2014 |
|
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
David |
Šolc |
1983 |
|
Závod na 5 km |
|
Žaneta |
Dědková |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Jitka |
Šebestová |
1980 |
Rozběháme Beroun |
Závod na 10 km |
|
Ondřej |
Karnet |
1984 |
Dexter Cycling |
Závod na 5 km |
|
Kamila |
Legdanová |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Květa |
Čermáková |
1987 |
Šneci v běhu |
Závod na 5 km |
|
Denisa |
Chuchlová |
2002 |
Crossfit Beroun |
Závod na 10 km |
|
Markéta |
Machytková |
1980 |
Crossfit Beroun |
Závod na 10 km |
|
Zdenek |
Maslanik |
1978 |
Crossfit Beroun |
Závod na 10 km |
|
Jolana |
Krmenčíková |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Veronika |
Hejnicová |
2002 |
Kudrnatý brambory |
Závod na 10 km |
|
Petr |
Provazník |
1990 |
|
Závod na 10 km |
|
Richard |
Hrubý |
1986 |
FbC Spatak Žebrák |
Závod na 10 km |
|
Gabriela |
Ksandrová |
1990 |
|
Závod na 5 km |
|
Bořivoj |
Čejka |
1980 |
Triathlon Team Chrudim |
Závod na 10 km |
|
Miloš |
Mencl |
1988 |
Hradec Králové |
Závod na 5 km |
|
Šárka |
Menclová |
2013 |
TJ Sokol Hradec Králové |
Kluci/Holky - 0- 9 let - 500 m |
|
Michal |
Jonáš |
1987 |
|
Závod na 10 km |
|
Tereza |
Laláková |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Hedvika |
Kovandová |
1974 |
|
Závod na 5 km |
|
Jana |
Kovandová |
2000 |
|
Závod na 5 km |
|
Daniela |
Daskalov |
1986 |
|
Závod na 10 km |
|
Jitka |
Vítová |
2005 |
TRX Pardubice |
Závod na 10 km |
|
Cyril |
Pokorný |
2012 |
C.O.C.O. |
Kluci/Holky - 10 - 14 let - 1000 m |
|
Leontýna |
Bělínová |
2011 |
C.O.C.O. |
Kluci/Holky - 10 - 14 let - 1000 m |
|
Kateřina |
Gordon |
1978 |
C.O.C.O. |
Závod na 5 km |
|
Jakub |
Kněžek |
1982 |
Kprostor.cz |
Závod na 5 km |
|
Jana |
Schucková |
1972 |
Aperol fans |
Závod na 10 km |
|
Martina |
Pertlová |
1974 |
|
Závod na 10 km |
|
Jana |
Růžičková |
1969 |
|
Závod na 10 km |
|
Matěj |
Skokan |
2002 |
|
Závod na 5 km |
|
Kateřina |
Skokanová |
1979 |
|
Závod na 5 km |
|
Jakub |
Skokan |
1999 |
|
Závod na 5 km |
|
Hana |
Lázeňská |
1975 |
|
Závod na 10 km |
|
Tereza |
Profantová |
1988 |
|
Závod na 5 km |
|
Mira |
Špaček |
1980 |
Running2 |
Závod na 5 km |
|
Jana |
Špačková |
1974 |
Running2 |
Závod na 5 km |
|
Denisa |
Žížalová |
1979 |
|
Závod na 10 km |
|
Martina |
Tomiczková |
1982 |
|
Závod na 5 km |
|
Radka |
Strahalová |
1979 |
|
Závod na 5 km |
|
Adela |
Blahovcova |
1989 |
adidas Runners Prague |
Závod na 10 km |
|
Martin |
Kulíček |
1967 |
|
Závod na 10 km |
|
Ondřej |
Kulíček |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Kateřina |
Poráková |
1994 |
Toradovci |
Závod na 5 km |
|
Jiří |
Soukup |
1981 |
|
Závod na 10 km |
|
Monika |
Soukupová |
1986 |
|
Závod na 5 km |
|
Tobiáš |
Pelich |
2009 |
|
Kluci/Holky - 10 - 14 let - 1000 m |
|
David |
Pavlíček |
1989 |
|
Závod na 10 km |
|
Petr |
Živec |
1977 |
Rozběhame Most |
Závod na 5 km |
|
Martin |
Doubek |
1990 |
Tým Cvičírna |
Závod na 5 km |
|
Petra |
Doubková |
1989 |
Tým Cvičírna |
Závod na 5 km |
|
Michaela |
Měšťanová |
1990 |
Rozběháme Hořovicko |
Závod na 10 km |
|
Michaela |
Veržbická |
1993 |
|
Závod na 5 km |
|
Veronika |
Hejnicová |
2002 |
VK Slavia |
Závod na 10 km |
|
Tomáš |
Radnic |
1990 |
|
Závod na 5 km |
|
Monika |
Hrouda |
1991 |
|
Závod na 5 km |
|
Jakub |
Petr |
1989 |
|
Závod na 5 km |
|
Josef |
Fárka |
1993 |
|
Závod na 10 km |
|
Jakub |
Jílovec |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|
Viktor |
Arban |
1991 |
|
Závod na 10 km |
|