Jméno |
Příjmení |
Ročník |
Název klubu |
Délka závodu |
Zaplaceno |
Alexandra |
Kunčarová |
1996 |
CF Hometown |
|
|
Petr |
Hůlka |
1973 |
Kofeinové pružinky |
|
|
Jan |
Čapka |
1979 |
|
|
|
Tomáš |
Glovacz |
1976 |
Triatlon Spartak Třebíč |
|
|
Nikola |
Vodová |
2007 |
|
|
|
Jan |
Voda |
2007 |
|
|
|
Tereza |
Dočkalová |
2001 |
|
|
|
Vlasta |
Dočkalová |
1979 |
|
|
|
Michal |
Vejmělek |
1979 |
Běhací borci |
|
|
Tomáš |
Svoboda |
1995 |
|
|
|
Ema |
Šmídlová |
2013 |
|
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Petra |
Tučková |
1981 |
|
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Radim |
Holáň |
1975 |
|
|
|
Antonín |
Nekula |
1980 |
|
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Jiří |
Denemarek |
2002 |
|
|
|
David |
Potůček |
1994 |
|
|
|
Dáša |
Hejčová |
1981 |
Jihlava |
|
|
Jolana |
Pokorná |
2014 |
SDH Otín |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Martin |
Pokorný |
1984 |
SDH Otín |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Sylva |
Oranyová |
2007 |
OK Jihlava |
|
|
Vladimír |
Votava |
1988 |
|
|
|
Vojtěch |
Pavlík |
1987 |
TJ Sokol Horní Újezd |
|
|
Aleš |
Konečný |
1988 |
fKlidu sport team |
|
|
Jana |
Štefánková |
1974 |
|
|
|
Irena |
Zelená |
1976 |
OREL Moravské Budějovice |
|
|
Eva |
Hortová |
1951 |
Hortovi |
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Jana |
Koščová |
1982 |
|
|
|
Ivana |
Lukášková |
1966 |
Lukáškovi |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Jan |
Lukášek |
1962 |
Lukáškovi |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Jakub |
Michal |
2001 |
Rouchovany |
|
|
Pawel |
Michalski |
1979 |
|
|
|
Ivana |
Patůčková |
1982 |
Prostě běž! |
|
|
Aleš |
Stejskal |
2003 |
SDH Otín |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Jitka |
Plachetska |
1981 |
SDH Otín |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Niky |
Plachetska |
2009 |
SDH Otín |
Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného |
|
Adam |
Vojtovič |
1987 |
Alíkova skupina |
|
|
Daniel |
Oborný |
2007 |
Tj Spartak Třebíč |
|
|
Ondřej |
Šenekl |
1982 |
|
|
|
Jitka |
Doležalová |
1995 |
OCR Brtnice |
|
|
Miloslav |
Bayer |
1947 |
|
|
|
Luděk |
Ševčík |
1959 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
|
|
Nela |
Outulná |
2004 |
|
|
|
Miroslav |
Bača |
1977 |
ToRun Stará Turá |
|
|
Marek |
Klement |
1985 |
Pohodička tým |
|
|
Petr |
Mejzlík |
1959 |
TJ Spartak Třebíč |
|
|
Helena |
Venhodová |
1956 |
LUMP TEAM |
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Veronika |
Švaříčková |
1979 |
LUMP TEAM |
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Filip |
Švaříček |
2014 |
LUMP TEAM |
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Adriana |
Švaříčková |
2010 |
LUMP TEAM |
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Josef |
Nováček |
1958 |
SDH Čučice |
|
|
Vojtěch |
Orany |
2004 |
OK Jihlava |
|
|
Andrea |
Říhová |
1974 |
|
Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile |
|
Luděk |
Cigánek |
1980 |
|
|
|
Bedřich |
Čermák |
1974 |
Turtles Znojmo |
|
|
Petr |
Kadera |
1986 |
Česká otužilecká unie |
|
|
Miroslava |
Tonarová |
1976 |
|
|
|
Marek |
Tretera |
1980 |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
|
|
Martin |
Hanáček |
1977 |
Triatlon Team Trebic |
|
|
Lukáš |
Musil |
1998 |
|
|
|
Richard |
Dočkal |
1999 |
|
|
|
David |
Bříza |
1982 |
OOB Třebíč |
|
|
Angelo |
Catalano |
1987 |
Australský Ožralok |
Virtuální chůze na 10 km - základní startovné |
|
Zdeněk |
Pilát |
1958 |
Běhání Okříšky |
|
|
Zdeněk |
Ryšavý |
1991 |
Běhání Okříšky |
|
|
Ondřej |
Bílý |
1989 |
Running Club Dačice |
|
|
Zdeněk |
Přibyl |
1998 |
Never Lucky |
|
|
Roman |
Dubský |
1978 |
Přibyslav |
|
|
Lada |
Hamerníková |
1981 |
Skvadra tlapek |
|
|
Petr |
Vostal |
1974 |
TJ Spartak Třebíč |
|
|
Lenka |
Outulná |
1979 |
|
|
|
Zuzana |
McBain |
1980 |
Barevný svět |
Virtuální chůze na 5 km - základní startovné |
|
Natália |
Martínková |
1976 |
|
|
|
Ivi |
Macek |
1963 |
|
|
|
Leoš |
Holoubek |
1982 |
|
|
|
Michael |
Růžička |
1994 |
|
|
|
Zbyněk |
Mikuláš |
1990 |
Svatoslav |
|
|