Startovka Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Petr Borovec 1976 IMA Bike Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Aleš Peprný 1980 NATIVESPORT Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Michal Šmíd 1981 IMA Bike Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Adam Šalanda 2010 Coffeedent cycling team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Libor Šaroun 1973 PREMIUM hotel Znojmo cycling team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Libor Šaroun 1973 PREMIUM hotel Znojmo cycling team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Monika Divišová 1989 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Štěpán Diviš 1989 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Dominik Hloušek 1996 Baumüller Cycling team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Ondra Jurka 1984 Jurka Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Josef Suchánek 1971 PBV BRNO Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Adéla Kopřivová 2010 Bike Team Nové Město na Moravě Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Leoš FRECER 1967 CK Kyjovice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Dušan Vlček 1980 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Lubomir Cink 1975 NHU Balinka Velké Meziříčí Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jaroslav Sochor 1970 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Matěj Řídký 2016 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
František Dvořák 1979 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Radek Roupec 2001 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Petr Beran 1982 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jana Kuchařová 1980 Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Zdeněk Karaba 1967 Kaba sport Chotěboř Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Václav Bartoň 1995 Pahorek Pub Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Patrik Bihary 1990 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Pavel Kuchař 1978 Sokol Výčapy Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Kristián Kuchař 2011 Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Adéla Kuchařová 2008 Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Pavel Hanus 2012 Open Cycling Academy Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Pavel Kabrda 1974 Lísek Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Pavel Kabrda 2010 Sportreg Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Jaroslav Tuna 1977 CK Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Milan Strádal 1974 NHÚ Balinka Velké Meziříčí Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Lucie Říhová 1976 Sazička a Žemlička Zastávka Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Vit Hlavenka 1978 Dolni Krupá Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Aleš Karban 1975 Piju jáá Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Jan Danhel 2004 COFFEEDENT CYCLING TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Leoš Svoboda 1963 CK Kyjovice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Ondřej Bartík 2006 MST Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
David JANEČEK 1975 NHÚ Balinka Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Tomáš Smolka 1992 Open Cycling Academy Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Jindřich Prekop 1991 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jakub Kříž 2010 Bike team Nové Město na Moravě Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Petr Hostička 1976 ALISY Sport Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jan Opic 1992 Pelhřimov Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jan Auf 2009 TJ Spartak Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Vladimír Toman 1984 WWW.COREX.CZ Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Martin Jurka 1988 Jurka Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Martin Brancuzský 1994 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Pavel Ryant 1995 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Aneta Masiarová 1984 WWW.COREX,CZ Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Lukáš Kourek 1991 Cyklo Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jindřich Majer 1985 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Klára Šafaříková 2002 GS cyklo team Jistebnice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Stanislav Nováček 2000 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Patrik Pondělíček 1997 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Eliška Panošová 2009 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Miloš Jandus 1970 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
David Ondra 2011 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Leopold Spáčil 1959 MONDRAKER Racing team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Vladimír Trávníček 1956 Žďárská liga mistrů Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Dmytro Ostrovskyi 1984 Med Bike Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Ladislav Bubla 1959 GS JISTEBNICE Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Silvie Jonáková 1986 Třešť Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton Gravel (závod na 21 km)
Kristian Smělý 2008 Žádný Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Lukáš Katolický 1985 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Ondra Jurka 1984 Jurka Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Petr Svitak 1971 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Tomáš Jakoubek 1986 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Matěj Malec 1999 SkiSport Drápela Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Pavel Rezek 1976 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Jakub Mezlík 1998 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Jakub Mezlík 1998 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Půlmaraton + Junioři/Juniorky závod na 21 km
Hanna Bartíková 2014 Rexonix Kovo Praha Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Děti (2017 - 2010)
Jana Terblová 1976 Giraffe team Telč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Jiří Novotný 1972 Giraffe team Telč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km
Pavel Křivý 1983 Specialized Brno Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2024 - Maraton na 42,195 km