Startovka Polenský Pekelňák Race 2024

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Damian Dolezal 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Karolína Chmelařová 2020 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Alena Maňáková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Alena Maňáková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Maňák 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Kristýna Žilková 2012 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Žilka 2015 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Radek Žilka 1981 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Kroupa 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Janík 1984 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Čuda 2001 Carnivora Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Čuda 2001 Carnivora Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Čuda 2001 Carnivora Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Caha 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Václav Caha 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Kadlec 2006 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Ondřej Bartík 2006
Barbora Hájková 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Valérie Pospichalova 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Pánek 1985 Mokrý ponožky MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Tereza Langová 1987
Ella Beránková 2019 Ella Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Justýna Klimešová 2020 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jonáš Klimeš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Eliška Pechová 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Michael Pech 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Štěpán Korecký 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Patrik Korecký 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Markéta Martenková 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Milan Martenek 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Dominik Šanta 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Robin Moraru 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Moraru 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Kateřina Němcová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Julie Němcová 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Julie Němcová 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
David Linhart 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Boženka Matulová Vacková 1978 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Vacková 2003 Klotylda Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Julie Čermáková 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kristýna Čermáková 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kryštof Čermák 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Kristýna Judová 2003 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Bártová 2010 Rézy Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
NIkola Jarošová 2010 Niky Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Miroslava Dvořáková 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Lucie Popíková 1982 Kočky MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Kateřina Ročková 1991
Tobiáš Cink 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nela Zimmermannová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Gabriela Hejdová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Barták 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tobiáš Vencovský 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nikol Vencovská 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Moravec 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Moravec 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Popelář 1998 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Lenka Skřivanová 1990 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jiří SKŘIVAN 1988
Ondřej SKŘIVAN 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Skřivan 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Židlický 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Zuzana Hulvová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Patrik Hulva 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Kousal 2001 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marián Trojan 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Eliška Trojanová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Martin Volák 2001 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Václav Abrahám 2000 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Žďánský 1975 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Vojta Pittner 2001 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Vojtěch Žďánský 2002 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Iveta Petrušová 1985 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Marťa Semrádová 1983
Eliška Trojanová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matěj Petruš 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jan Petruš 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Petruš 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Petruš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Petruš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
David Skála 2001 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Petrušová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Petruš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
František Vala 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Vala 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
David Rosůlek 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Miloš Fikejz 1979 Fiky team Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Klára Pospíchalová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michael Pospíchal 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jarmila Pospíchalová 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Rampír 1980 STG JIHLAVA Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Duchanova 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
František Duchan 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Trojan 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Cinková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Lada Vampolová 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Hana Vampolová 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jaroslava Peluchová 1991 Fitness s Jarčou MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Martin Folejtar 1995
Adam Drahoš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Anna Drahošová 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Štefánek 1988 Monkey Race Skuhrov MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Ondřej Marušák 2005
Michal Štefánek 2016 Monkey Race Skuhrov Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Naděžda Štefánková 1988 Monkey Race Skuhrov Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Simona Chalupníková 2010 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Prokeš 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Geist 2005 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Geist 1976 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Zdeňka Žampová 1986 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Marcela Žampová 1988
Nela Záškodová 2016 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Adam Záškoda 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Josef Berounský 1986 Pekelňák Race Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Nožková 1990 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marie Nožková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Karla Nožková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Kristýna Špačková 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Roman Štěpnička 1982 ŠBV Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Filip Hladík 2000 Havlíčkův Brod Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Mazel 1977 Ždírec Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Barbora Kybeková 2015 Polná Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jan Petruš 1986 ACSZP MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Ondřej Záškoda 1986
Hana Schnitterová 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Schnitter 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Korel 1986 Bačkov Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štěpán Smejkal 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Kunc 1989 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Markéta Schnitterová 1992 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Eliška Bahounková 2016 Polná Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Horáček 1989 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jaroslav Smejkal 1989
Jáchym Horáček 2016 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Julie Horáčková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Michal Hrad 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Stanislav Hrad 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Šimon Musil 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Nikol Štěpničková 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Bahounek 1986 Polná Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kamil Jaroš 2002 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Cempírek 2008 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Tereza Cempírková 2006
Ondřej Cempírek 2016 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Liliana Robeová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Milan Klíma 1978 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Nováková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Kratochvíl 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kateřina Nováková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
MARIE PARTLOVA PARTLOVÁ 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ladislav Pártl 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petra Karásková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Dita Karásková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Timon Vágner 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tara Vágnerová 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Rosický 1973 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Filip Chmelař 1990 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Klíma 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matěj Klíma 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Filip Doupovec 2009 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavlína Douovcová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Dvořák 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniela Dvořáková 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniela Vomelová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Dita Karásková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jaroslav Bečka 1999 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Vranka 1981 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Ganzwohl 1970 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Martina Sokolová 1987 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Martin Fiala 1991 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Jarošová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Zdeněk Jaroš 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Josef Meca 2007 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štěpán Meca 2007 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Džambik 1994 STG Jihlava Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nela Karásková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Karásek 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Radek Havlíček 2006 Slavoj Polná Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Rudik 2009 nemám Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Záhumenská 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Eliáš Fikar 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Valérie Fikarová 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Lukáš Hladík 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Hladík 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Záhumenská 2009 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Záhumenská 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jana Tomanová 1981 Tomani MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Petr Toman 1981
Zdeněk Jaroš 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michal Staněk 1989 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Šimon Pavlíček 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marián Tchir 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Soňa Smejkalová 2009 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Adélka Smejkalová 2013 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Vladimír Došek 2008 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Klofáč 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nikola Klofáčová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nela Klimešová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kristián Klimeš 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Andělka Jeřábková 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jitka Chvátalová 1988 Chvatíci MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jakub Chvátal 1984
Klára Chvátalová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Chvátal 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kateřina Rychlá 2010 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Vatter 2008 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Monika Mrtková 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Vojtěch Popík 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Monika Popíková 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Roman Popík 1986 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Mátl 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Šimková 1982 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Markéta Valentová 1977 Velosport valenta Stott team Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Aneta Tomová 1988 Rocket Run Team Habry MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Petra Vávrová 1985
Michal Štefánek 2016 Monkey Race Skuhrov Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Tomanová 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Toman 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Holcman 2013 Vyhlidkari Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štepán Kořán 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
ZDENKA TESAŘOVÁ NOVÁKOVÁ 1991 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jitka Doležalová 1995 STG Jihlava Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nella Anna Štěpničková 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)