Startovka Žďárská míle

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
David Musil 1997 no miles no smiles Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
Jindřich Veselý 2016 Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Libor Veselý 2014 Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Ema Vohlídalová 2012 KORELA SPORTS TEAM z. s. Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Sofie Teplá 2016 SK NMNM Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Natalie Koudelová 2014 Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Erik Koudela 2016 Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Martin Keclík 1976 SK TRICYKLOCHLUBNA Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
David Mrázek 2021 Orel Nové Město na Moravě Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Filip Mrázek 2019 Orel Nové Město na Moravě Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Barbora Vomelová 2016 Atletika TJ Žďár Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Elena Volkmannová 2012 AO TJ Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Tea Svobodová 2013 Atletika Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Ema Broumova 2013 Atletika Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Nela Vraspírová 2012 Atletika TJ Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Marie Mokříšová 2011 TS Smyk Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Radim Fiala 2009 TS Smyk Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
David Hamerský 2009 Atletika TJ Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Lucie Papoušková 2014 TS Smyk Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Julie Vašková 2013 Tj Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Kristýna Vránková 2013 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Timea Švomová 2017 Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Veronika Formanová 2010 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Jiří Divoký 2013 Atletika Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Klára Dočekalová 2015 Atletika Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Štěpán Dočekal 2013 Atletika Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Lukáš Kvapil 2007 Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Amálie Dobrovolná 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
František Petr 2018 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Stela Pavlíková 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Vítek Vytlačil 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Viktorie Havelková 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Inna Pivoňková 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Jan Kunc 2017 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 100m (ročník 2017 a mladší)
Lukáš Němec 2014 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Barbora Hemzová 2016 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Tomáš Petr 2016 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Bruno Polívka 2015 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Barbora Petrášová 2014 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Leontýna Vastlová 2012 SK TRICYKLOCHLUBNA Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Tereza Tesařová 2014 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Barbora Flesarová 2015 SK TRICYKLOCHLUBNA Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Vanda Schneiderová 2008 SK TRICYKLOCHLUBNA Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Darina Nentwichová 2007 SK TRICYKLOCHLUBNA Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Filip Dlouhý 1998 SK TRICYKLOCHLUBNA Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
Lukáš Havlík 2008 SK TRICYKLOCHLUBNA Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Antonín Flesar 2015 Atletika Žďár Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Eduard Šimon 2008 TJ Kadov Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Zuzana Fejtová 1983 SK TRI Cyklochlubna Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
Gabriela Vomelová 2014 TJ ATLETIKA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)
Lucie Matějková 2010 Fbc orel Nové Město na Moravě Závod na 1000 m (ročník 2007 - 2012)
Tomáš Mrázek 1987 Orel Nové Město na Moravě Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
Daniel Mašek 1974 SK TriCyklochlubna Žďárská míle - hlavní závod na 1609 m (ročník 2006 a st.)
Tora Švomová 2015 TJ Žďár nad Sázavou Děti závod na 300m (ročník 2013 - 2016)